O NAS

EPL Poland Sp. z o.o

TWÓJ PRODUCENT TUB LAMINOWANYCH I PLASTIKOWYCH

EPL Poland Sp. z o.o to polski producent i dostawca opakowań z tworzyw sztucznych w formie tub plastikowych i laminatowych. Jako firma działająca w branży B2B dostarczamy nasze tuby dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego i innych. Naszymi klientami są najbardziej renomowane europejskie marki w biznesie kosmetycznym. Szczycimy się także współpracą ze znanymi krajowymi producentami kremów, żelów, balsamów i innych wyrobów kosmetycznych.

EPL Poland to również największy i najbardziej nowoczesny spośród ponad dwudziestu zakładów produkcyjnych, należących do Grupy EPL, światowego lidera w tej branży, będący jej dumą i głównym centrum wytwórczym w Europie.

Nasz zespół jest w stanie dostarczać klientom wysokiej jakości produkty wytwarzane z najlepszych materiałów, z wykorzystaniem najnowszych technologii, praktycznie w nieograniczonej palecie kolorystycznej, dekorowane różnymi technikami. Poza szeroką paletą wysokiej jakości tub w różnych długościach, o różnorodnej średnicy, z różnymi zamknięciami oferujemy atrakcyjne ceny i krótki czas od momentu zamówienia do dostarczenia gotowego produktu do klienta.

EPL

O nas

EPL Poland należy do Grupy EPL. Produkuje ona plastikowe tuby przeznaczone dla przemysłu FMCG i farmaceutycznego.
Oferujemy wyjątkowe rozwiązania dostosowane do coraz szerszej gamy produktów, innowacyjne pod względem metod produkcji oraz zastosowanych technologii materiałów. Posiadając udziałów w światowym rynku produktów do higieny jamy ustnej, jak również znaczący udział w opakowaniach dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej, staliśmy się czołowym producentem laminatowych tub wykonanych z tworzyw sztucznych.

Wizja

Nasza wizja jest dla nas drogowskazem – tak dziś jak i w przyszłości – pełniąc rolę ideału bliskiego naszym sercom.

Chcemy być wyjątkową firmą, światowym liderem i pionierem w zakresie zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych.

Misja

Nasza misja wyraża sposób, w jaki dążymy do realizacji naszej wizji, nadając jej tym samym bardziej namacalny charakter.

Firma EPL Poland będzie wybierana jako globalny partner w zakresie opakowań. Będziemy koncentrować się na dostarczaniu innowacyjnych, zrównoważonych i kompleksowych rozwiązań (end-to-end), kładąc jednocześnie nacisk na zadowolenie klienta. Będziemy miejscem, w którym ceni się pasję, entuzjazm, kreatywność, i w którym równoważy się silną etykę pracy oraz zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu. Wspólnie będziemy działać, aby tworzyć i dostarczać rozwiązania wyjątkowej wartości.

Wartości

Wartości naszej marki stanowią nasz rdzeń i ukierunkowują nas na to, co dla nas ważne w biznesie, determinując sposób, w jaki działamy. Służą za drogowskaz we wszystkich kwestiach dotyczących marki i firmy.

Zadowolenie klienta

Nieustannie staramy się przekraczać pokładane w nas oczekiwania. Ciężko pracujemy, aby w każdej chwili być doskonałym w tym, co robimy i dostarczamy.

Zaufanie

Fundament wielu naszych relacji, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, wynikający i wzmocniony przez nasze działania, które odzwierciedlają nasz silny charakter.

Doskonałość

Bezkompromisowe podejście do wszystkiego co robimy inspiruje nas, by zawsze aspirować do najwyższych standardów.

Przywództwo

Nieustannie prąc naprzód, pobudza do stałego wzrostu we wszystkich naszych przedsięwzięciach.

Zręczność ​

Nieustannie prąc naprzód, pobudza do stałego wzrostu we wszystkich naszych przedsięwzięciach.

Innowacja

Redefiniowanie tego co jest możliwe dzięki wyobraźni. Stałe przekształcanie potencjału ekscytujących idei w rzeczywistość.

Bezpieczeństwo

Aspekt, co do którego
nie zgadzamy się na żadne kompromisy.

Odpowiedzialność

Zobowiązanie do przestrzegania najwyższych standardów. Działanie dla dobra wszystkich stron.

EPL ZAPEWNIA KOMPLEKSOWE TWORZENIE (END-TO-END) OPAKOWAŃ, DOSTARCZAJĄC NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA POCZĄWSZY OD KONCEPCJI, AŻ PO REALIZACJĘ ABY SPROSTAĆ POTRZEBOM ZMIENIAJĄCEGO SIĘ RYNKU, WSPÓŁPRACUJEMY ZE SPECJALISTAMI Z RÓŻNYCH BRANŻ

2020 bBranding

EPL Poland sp. z o.o.  podaje do publicznej wiadomości informację o strategii podatkowej zrealizowanej przez Spółkę w celu realizacji obowiązku określonego w art. 27c w związku z art. 27b ust. 2 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Ustawa o CIT).