Firma EPL Poland poszukuje na stanowisko:

OPERATOR

MIEJSCE PRACY: MIĘDZYRZECZ

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn do produkcji tubek laminatowych lub plastikowych,
  • przezbrajanie maszyn oraz ustawianie parametrów produkcji,
  • wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej,
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne, mechaniczne,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową

Wszystkich zainteresowanych
prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się TUTAJ

2020 bBranding