Firma EPL Poland poszukuje na stanowisko:

MŁODSZY ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA

MIEJSCE PRACY: MIĘDZYRZECZ

OPIS STANOWISKA:

  • administrowanie i koordynacja zamówień klientów zgodnie z wytyczonymi standardami obsługi
  • zapewnienie odpowiedniej komunikacji wewnętrznej oraz do klienta dotyczącej zamówień
  • aktualizowanie danych w dostępnych systemach analitycznych
  • analizowanie raportów produkcyjnych oraz szybkie informowanie zespołu obsługi klienta
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji elektronicznej i papierowej
  • budowanie trwałych relacji z klientami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra umiejętność obsługi komputera i znajomość środowiska MS Office Excel
  • dobra organizacja pracy, samodyscyplina
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • szybkie podejmowanie decyzji
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową

Wszystkich zainteresowanych
prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się TUTAJ

2020 bBranding