Firma EPL Poland poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. HR

MIEJSCE PRACY: MIĘDZYRZECZ

OPIS STANOWISKA:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • opracowanie strategii sourcingu rekrutacyjnego dla realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • aktywne wyszukiwanie i docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z wybranymi Kandydatami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród Kandydatów
  • prowadzenie kilku projektów jednocześnie
  • kształtowanie systemu szkoleń i strategii rozwoju pracowników firmy
  • kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej w firmie (mailing pracowników, prezentacje, plakaty itp.)
  • przygotowywanie raportów HR
  • inicjacja i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie procesów i narzędzi HR

WYMAGANIA:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru rozwoju i szkoleń
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • proaktywna osobowość, z silnymi zdolnościami zarządzania czasem
  • otwartość na skupienie się na różnych zadaniach i projektach jednocześnie
  • dynamiczna, energiczna osobowość, która szybko się uczy
  • samodzielność w działaniu, łatwe nawiązywanie kontaktów i budowa długotrwałych relacji
  • znajomość środowiska Ms Office

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu.
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • pracę od poniedziałku do piątku 🙂

Wszystkich zainteresowanych
prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się TUTAJ