Firma EPL Poland poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

MIEJSCE PRACY: MIĘDZYRZECZ

OPIS STANOWISKA:

  • zakup materiałów bezpośrednio i niebezpośrednio produkcyjnych oraz nadzór nad realizacją zamówień,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i monitorowanie zapewnienia ciągłości produkcji poprzez koordynowanie terminowych dostaw materiału,
  • optymalizacja poziomu zakupów i stanu zapasów,
  • monitorowanie realizacji budżetu i wyznaczonych celów,
  • tworzenie i monitorowanie zapytań ofertowych,
  • negocjacje warunków współpracy,
  • bieżąca współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 4- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra umiejętność obsługi komputera i znajomość środowiska MS Office Exel,
  • dobra organizacja pracy, samodyscyplina,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, negocjacji handlowych,
  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji,
  • świadomość generowania kosztów w firmie
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej w pracy z dostawcami, komponentami produkcyjnymi,
  • mile widziana znajomość reguł Incoterms,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową

Wszystkich zainteresowanych
prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się TUTAJ

2020 bBranding